trendy

Jaké trendy zůstanou v módě i během pozdního léta?

Móda co chvilku přináší na pulty obchodů nejrůznější trendy, v nichž už by se jen málokdo opravdu vyznal. V poslední době se však stává, že se trendy jenom vrací, proto než jdeme nakupovat, projdeme si skříně, co máme doma plné oblečení, jestli náhodou nenajdeme takové trendy z našeho mládí. Mockrát se stane, že je dokonce objevíme.

Ostatně někdy se stane, že móda na pulty obchodů nepřinese žádné novinky, ale ponechá tam ty nejlepší trendy, které měly úspěch během sezony. Některé kousky jsou se tak stávají doslova nesmrtelnými a můžeme je proto nosit vždy a za všech okolností. Takových kousků je dnes opravdu mnoho. Mezi ně se řadí třeba unikátní chelsea boty, jež jsou dobré hlavně na jaře nebo na podzim. Staly se populární loni během podzimu a přetrvaly až do letošního roku. Dalším takovým kouskem jsou i džínové bundy, které nestárnou už pěkně dlouhou dobu. Jaké kousky se však do této nadčasové skupiny přidaly během letošního léta?

• Klobouky jsou nestárnoucí elegance

Jako první se do této skupiny přidaly rozhodně klobouky, které tvoří jakýsi elegantní doplněk i k tomu nejpohodlnějšímu looku. Nejen, že se staly populární klasické klobouky, jež drží tvar a které si většinou dáme třeba ke kabátu nebo k šatům, ale také se staly oblíbené slaměné klobouky ve stylu, jaký nosil například zesnulý Michael Jackson.

• Lacláče – minulost přecházející do přítomnosti

To, že se staré kousky z dob dávno minulých vrací, ukazují také lacláče. Sice se během léta staly populární zejména šortky v této formě, během chladnějších dní ve vašem šatníku nechte prostor také pro klasické dlouhé lacláče. Tento kousek rozhodně ocení všichni nadšenci do pohodlného outfitu. Pokud k nim přiřadíte i tenisky, pak máte vyhráno a stylový look je na světě. Díky vysoké prodejnosti a oblíbenosti se navíc lacláče také řadí do této nadčasové skupiny stálých trendy kousků.