módní kousky si vyplatí během podzimu

Jaké módní kousky si vyplatí během podzimu pořídit?

Podzim nám klepe na dveře, ovšem my už jsme toto roční období mohli registrovat v uplynulém měsíci, kdy letní velké výprodeje už v srpnu nahrazovaly novinky patřící do tohoto období. Už v době třicetistupňových hiců jsme tak mohli nakupovat a chystat se na chladnější podzimní dny, které opravdu přišly hned, co nám odbyl poslední srpnový den. Rána jsou čím dál chladnější, a tak už jsme nuceni začít pořizovat opět teplejší oblečení.

Při nákupu džínů, svetrů nebo bund se určitě budeme ohlížet na aktuální trendy, protože těch je samozřejmě všude zase plno. Novinky ve světě módy přichází hlavně vždy na začátku každé sezony, tudíž zrovna nyní najdete na pultech obchodů to, s čím budeme styloví. Jestliže do kamenných obchodů nechodíte a tedy nemáte moc o aktuálních trendech potuchy, přinášíme vám pár tipů na kousky oblečení, s nimiž rozhodně neuděláte krok vedle a které si tak můžete koupit z pohodlí domova i v mnoha internetových obchodech.

• Kardigany ke kotníkům

Hlavním velkým podzimním hitem bude rozhodně kardigan, který sahá až ke kotníkům. S podobnými lehkými kardigany jsme se mohli setkat i v létě, kdy nám tvořily skvělého společníka ve dnech, kdy sluníčko zalezlo za mraky a kdy bylo poměrně ošklivě. V létě se tento kousek kombinoval s co nejkratším oblečením – tudíž se šortkami, sukněmi nebo s šaty. Ovšem nyní v zimě si k němu jen krátké oblečení neoblékejte, ale sáhněte klasicky po džínech a dlouhém rukávu – nechcete přece podchladnout.

• Lacláče

I s lacláči jsme se mohli setkat během léta, ale ve své podobě šortek. V klasické podobě si je však kupte na aktuální podzim, protože právě tento kousek se stal doslova nadčasový, tudíž ho následně vynosíte i v zimě a poté i na jaře příštího roku. Lacláče koupíte zhruba od 800,- nahoru, a to v běžných značkových i neznačkových obchodech s oblečením.