Jaké jsou trendy tohoto roku?

Jaké jsou trendy tohoto roku?

I když se letošní rok pomalu, ale jistě schyluje ke svému konci, vyplatí se stále zmínit si několik trendů, které se s letošním rokem pojí. Je ještě nějaký ten čas na to, abychom jednotlivé trendy nosili s radostí a pýchou. Jenže nabízí se otázka, jaké trendy letošnímu roku vládly a ještě chvilku vládnou? 

Až se letošní rok překlene do druhého, pravděpodobně na scénu přijdou zcela jiné trendy, než jaké se nosí nyní. Je proto třeba využít toho, co nyní vládne. Prozraďme si, s čím ještě minimálně do konce roku uděláme parádu a co bychom měli z šatníků ještě vytasit, než přijde leden.  

Boho styl frčí 

Nejen ve světě bydlení, i ve světě oblékání a módy má své místo takzvaný boho styl. Pokud patříte k milovníkům romantiky a jednoduchosti, pravděpodobně znáte boho styl jako své boty. Boho styl má své kořeny u květinových dětí, příchod tohoto stylu předpověděly zvonové kalhoty, které se na trhu nacházely už minulý rok. Dnes se kromě takzvaných zvonáčů nosí mimo jiné i bohémské šaty a halenky, také se nosí třásně nebo batikované věci.  

Outfit alá safari 

Je také třeba poznamenat, že letošní móda si hraje se vzory. K aktuálně nejstylovějším vzorům patří ty, které připomínají safari. Pokud nevíte, co na sebe, obléknete se do zebry nebo do hada. Zejména hadí vzor je velice elegantní a unikátní, můžete mít s tímto vzorem třeba lodičky nebo vysoké kozačky.  

Vzory obecně jsou letos trendy a pravděpodobně budou stylové i příští rok. Exkluzivní je hlavně šátkový motiv, který najdeme na každých druhých šatech.  

Hranaté špičky u bot jsou in 

Co dalšího je ještě letos v módě? Rozhodně to jsou hranaté špičky u bot. Zatímco létu vévodily špičaté boty, konci roku vévodí hranaté špičky, které však nemají tolik fanoušků. To se ale ještě může změnit! Pravděpodobně se s hranatou špičkou nerozloučíme jako s koncem roku.