Moderní šaty

Jak vypadají moderní šaty?

Móda se posouvá neustále dopředu. S tím, co bylo moderní vloni, letos nezabodujete. V současné době zabodujete především s šaty, ale pozor na to, jaký mají střih. Upnuté šaty, které jsou délkově pod zadek, se už vážně nenosí, stejně jako se nenosí maxi šaty. Konkrétně maxi šaty vyšly z módy už před dvěma lety, ovšem stále je řada žen nevyhodila z šatníku. Otázkou však je, s čím zabodujete letos? Dejte přednost rovnému střihu a nadýchaným rukávům.

Dalo by se říct, že nám móda vážně přeje. V současné době se totiž nosí zejména takové šaty, které nám nepodtrhují žádnou křivku, které nejsou nijak upnuté. Aktuálně se nosí zejména takové šaty, v nichž dokonale skryjeme nedokonalosti.

Rovný střih, délka ke kolenům, nadýchané rukávy

Pokud si chcete koupit moderní šaty, vsaďte na ty, které jsou rovného střihu. Díky tomu, že střih je skutečně rovný, schovají se v šatech všechny kila navíc či ostatní nedokonalosti ženského těla. Délkově by šaty měly sahat ke kolenům nebo minimálně do půli stehen. Kratší by šaty už být neměly. Na délku si musí dávat pozor hlavně ženy s dlouhýma nohama. Pokud si ke krátkým šatům vezmou lodičky, nikdo si o nich nepomyslí nic hezkého.

Nezapomínejte na nadýchané rukávy. Právě ty jsou nyní v módě. Nadýchané rukávy jsou retro částí šatů, na kterou se dnes velice dbá. Pokud rukávy budou posety kytičkami, jenom dobře. Kytičkový vzor je také moderní.

Nebojte se barev

Letošní rok se nese ve znamení barev. To znamená, že na smutnou černou nebo neutrální hnědou či šedou není místo ve vašem šatníku. Rozzařte svůj šatník barvami, nejlépe retro barvami. Při vymýšlení outfitu myslete na to, že čím víc barev na sebe oblečete, tím lépe. Nebojte se kombinace červené a žluté nebo žluté a modré. Právě tyto tři barvy by se ve vašem šatníku měly vyskytovat nejvíce. Společně se zelenou můžete vykouzlit nevšední looky.